Fractie

  • Rik van der Graaf
    Fractievoorzitter

    Portefeuilles: A12-zone, Bestuurlijke Zaken, Burgerzaken, Drugs, Economische Zaken, Evenementen, Financiën, Handhaving, Internationale Zaken, Lunetten-Koningsweg, Grondzaken, Mobiliteit, Ombudszaken, Onderwjis (incl. MBO), Openbare Orde en Veiligheid, Personeel en Organisatie, Regionale Samenwerking, Ruimtelijke Ordening en Ruimtelijke Projecten (Groot Merwede, MWKZ, Stationsgebied), Rijnenburg, Sekswerk, Sport, Utrecht Science Park, Volksgezondheid, Werk en Inkomen, Westraven

    r.van.der.graaf@utrecht.nl
    06-38221248

    TwitterInstagram
  • Kirsten Alblas
    Raadslid

    Portefeuilles: Asiel en Integratie, Circulaire Economie, Cultuur, Dierenwelzijn, Diversiteit en Inclusie, Energie en Klimaat, Erfgoed, Groen, Handhaving, Jeugd en Jeugdzorg, Maatschappelijke Opvang en Beschermd Wonen, Markten en Havens, Milieu en Emissieloos Vervoer, Openbare Ruimte, Overvecht, Participatie, Publieksdienstverlening, Samen voor Overvecht, Vastgoed, Werven, Wijk- en Buurtaanpak, Wmo en Welzijn, Wonen en Volkshuisvesting

    kirsten.alblas@utrecht.nl 
    06-81014401

    TwitterInstagram
  • Derk van Bergen
    Fractiemedewerker/commissielid

    Portefeuilles: Drugs, Handhaving, Onderwijs (incl. MBO), Openbare orde en Veiligheid (incl. mensenhandel en drugscriminaliteit), Participatie, Prostitutie en Sekswerk, Volksgezondheid

    derk.van.bergen@utrecht.nl
    06-48543646

    Twitter
  • Tabasum Westra- van Til
    Commissielid

    Portefeuilles: Asiel & Integratie, Burgerzaken, Cultuur, Erfgoed, Internationale Zaken, Maatschappelijke Opvang en Beschermd Wonen, Regionale Samenwerking, Ombudszaken, Wijk- en Buurtaanpak

    tabasum.westra@utrecht.nl 
    06-43078772

    TwitterFacebookInstagram
  • Lenno van Straalen
    Fractiemedewerker/commissielid

    Portefeuilles: Circulaire Economie, Groot Merwede, Markten en Havens, Openbare Ruimte, Utrecht Science Park, Vastgoed, Wonen en Volkshuisvesting

    lenno.van.straalen@utrecht.nl 
    06-39325573

    TwitterInstagram
  • Tijmen Compagnie
    Fractiemedewerker & secretaris

    tijmen.compagnie@utrecht.nl
    06-39327967

    FacebookInstagram
  • Paulijne Stolk
    Fractiestagiair

    paulijne.stolk@utrecht.nl

Foto's: Frederique Smit